شنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۳
مدیر گروه گیلان مدیکال

با سلام و آرزوی تندرستی برای شما صاحبان حرفه گروه پزشکی استان گیلان

با یاد نام پروردگار عالم که توفیق خدمت در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و همچنین ۲۰ سال سابقه تدریس در دانشگاه های گیلان را به اینجانب عطا فرمود و این امر سبب ارتقاء دانش فنی و تجربیات شغلی گردید، فکر ایجاد یک سایت جامع بانک اطلاعاتی گروه پزشکی استان گیلان چندین سال در ذهنم در چرخش بود، مخصوصاً هنگامی که مشاهده می کردم خیلی ها برای یافتن یک متخصص یا خدمات پزشکی خوب به منبع اطلاعاتی خوبی دسترسی ندارند. برای دست یافتن به چنین منظوری به یک تیم خوب نیاز داشتم که خوشبختانه با کمک ۴ نفر از دانشجویان ممتازم توانستیم این فکر را به جامع عمل برسانیم.

سایت بانک اطلاعاتی گروه پزشکی گیلان دارای دو بخش می باشد. بخش اول شامل اطلاعات مشاغل مختلف گروه پزشکی گیلان می باشد که با استفاده از یک موتوری جستجوگر قوی که براساس شهر، نوع خدمات، رشته یا خدمات و کلمات کلیدی کاربر قادر به یافتن نیاز موردنظر خود می باشد.
لازم به ذکر است که عکس صاحب حرفه، نام و نام خانوادگی صاحب حرفه، نوع رشته یا خدمت، آدرس محل کار، شماره تلفن و شماره موبایل محل کارتان جهت اطلاع رسانی بصورت رایگان در این سایت قرار گرفته است و بابت قرار گرفتن این اطلاعات در سایت نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نمی باشید و فقط انتظار داریم با کمک و مساعدت جناب عالی، صحت اطلاعات درج شده را تایید بفرمایید تا در امر اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان به سایت در راستای هدفی که در نظر گرفته ایم راهنمایی صحیح را انجام داده باشیم.
البته برای کسانی که قصد معرفی بیشتری از تخصص و حرفه خودشان را در سایت مان نیاز می بینند، جایگاهی برای توضیحات بیشتر، گالری تصاویر و آدرس وب سایت، آدرس پست الکترونیک و آدرس شبکه های اجتماعی شان در نظر گرفته ایم، فقط با توجه به اینکه قرار دادن این اطلاعات اضافی در سایت سبب هزینه های اضافی جهت بارگذاری اطلاعات می گردد، مبلغ ناچیزی بصورت سالانه از این علاقمندان دریافت خواهد گردید تا کمکی جهت پربار شدن و ارتقاء وب سایت ما باشد.


قسمت دوم وب سایت بانک اطلاعاتی گروه پزشکی گیلان شامل مطالب مفید گروه پزشکی با عنوان دانستیهای پزشکی می باشد که سعی شده از منابع معتبر جمع آوری گردد و با این هدف ایجاد گردیده که راهنمای سوالات پزشکی کاربران مراجعه کننده به وب سایت ما باشد و جهت این موضوع نیز موتور جستجوی خوبی با عنوان جستجوگر مطلب خاص قرار داده شده که بر اساس عبارتی از موضوع مورد جستجو، دسته و کلمه کلیدی(تگ) قادر به یافتن موضوع می باشد. از شما صاحب حرفه محترم انتظار داریم برای پربار شدن این مطالب در این امر با ما بصورت داوطلبانه همکاری نمایید و با ارسال مطالب مفید و پرمخاطب در ارتقاء فرهنگی سلامت جامعه نقش بسزایی داشته باشید. قرار دادن مطالب ارسالی شما با ذکر نام و نام خانوادگی و تخصص شغلی شما در وب سایت انجام خواهد شد و بابت این موضوع هیچگونه مبلغی از شما دریافت نخواهد گردید.
امید است با همکاری شما و پشتکار ما بانک اطلاعاتی جامعی به گروه پزشکی استان گیلان تقدیم نماییم و باعث پر شدن فضای خالی چنین وب سایتی در استان گیلان باشیم.                          
                                                           ارادتمندشما 
                                                        مهندس علی زواره

اعضای تیم گروه گیلان مدیکال
 

مهندس طاعتی

گرافیست

مهندس طالب

برنامه نویس

مهندس عزیزی

روابط عمومی

مهندس مردانه زاده

پشتیبانی